Adalar Belediyesi, başkanları Erdem Gül’ü belediyenin resmi sitesinden eleştirdi!

Adalar Belediyesi, başkanları Erdem Gül’ü belediyenin resmi sitesinden eleştirdi!
Yayınlama: 14.10.2021
Düzenleme: 13.12.2022 15:15
A+
A-

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül, dün gerçekleşen İstanbul Büyükşehir Meclisi 2’nci oturumunda konuşma yaptı. Erdem Gül’ün yaptığı konuşma Adalar Belediyesi resmi sosyal medya hesabından da yayımlandı. Ozan Narman isimli Adalı ise Gül’e yaptığı konuşma sonrasında, “Adaya geldiğinde zayıf kuru biriydi. Maşallah kilo almış, eline yüzüne kan gelmiş, göbek bile çıkmış. Ada havası yaramış başkana” dedi.

ADALAR BELEDİYESİNDEN ŞAŞIRTAN YORUM
Bu paylaşımın hemen altına Adalar Belediyesi resmi sayfasından ise şaşırtan bir açıklama geldi. Adalar Belediyesi resmi sayfası Narman’ın paylaşımına “Geldiğinden beri tek icraatı yemek içmek” yanıtını verdi..

Adalar Belediyesi, başkanları Erdem Gül'ü belediyenin resmi sitesinden eleştirdi!

.

BELEDİYE HEMEN SİLMEK ZORUNDA KALDI
Adalar Belediyesi resmi hesabından Belediye Başkanı Gül için söylenen söz Adalılar tarafından çok beğenildi. Ancak belediye verilen cevabı hemen silmek zorunda kaldı

“ERDEM GÜL’ÜN İŞE YARAMAZ BİRİ OLDUĞUNUN FARKINDA”
Silinen paylaşım sonrasında Ozan Narman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Dün gece Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ün konuşmasını Adalar Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yayımlandı. Ben de altına yorum yaptım. Adalar Belediyesi resmi hesabını yöneten şahıs bana cevap yazdı ancak hemen sildi. Ama ekran görüntüsünü çoktan almıştım. Öncelikle Adalar Belediyesi’nde çalışan sayfa yöneticisini tebrik ederim. Gerçek duygularını paylaştığı için silmek zorunda kalsa bile Erdem Gül’ün işe yaramaz biri olduğunun farkında. Adam boş beleş yaşayıp bir de maaş alıp hak, hukuk ve adaletten bahsediyor!!!” ifadelerine yer verdi..

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.