AK Parti’li Çelik’ten 22. yıl mesajı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti’nin kuruluşunun 22. yıl dönümüyle ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

AK Parti’li Çelik’ten 22. yıl mesajı
Yayınlama: 14.08.2023
A+
A-

Sözcü Çelik’in açıklamaları şöyle; AK Parti kaç yaş alırsa alsın her zaman genç, her zaman dinamik. Bir siyasi hareket olarak büyük bir Türkiye ve dünya markası olan AK Parti’nin, büyük demokrasi hareketimizin kuruluşunun 22. yıldönümünü kutluyoruz. Kaç yaş alırsa alsın Ak Parti hep 18 yaşında.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001’de milletimiz için refah ve adalet arayışıyla bir yola çıktık. Kuşkusuz “bu hareketi millet kurdu, tabelasını biz astık!”

AK Parti, Türkiye’deki demokrasi tarihinin çok önemli safhalarının belirleyicisi oldu. Güçlü siyasi yürüyüşüyle demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin güçlenmesi için olağanüstü bir mücadele verdi.

Cumhurbaşkanımız Sn Rece Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde her türlü vesayete, siyasî suikast girişimlerine, demokrasimizi baltalamaya çalışanlara ve Yassıada zihniyetini diriltmeye çalışanlara karşı en güçlü mücadeleyi verdik.

AK Parti, her zaman milli iradeye koşulsuz bağlılığın adresi; eser siyasetinin partisi oldu. Cumhuriyetimizi yeni ufuklara taşıma iradesini ortaya koydu.

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hükümetlerimiz, geçtiğimiz 22 yıl boyunca milletimizin hayallerinin gerçekleşmesi için her alanda tarihi reformlara ve devasa yatırımlara imza attı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.