Ayta Sözeri Sibel Can ile sahneye çıktı

Ayta Sözeri Sibel Can ile sahneye çıktı
Yayınlama: 21.10.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:26
A+
A-

Yıldızların geçidinin yaşandığı Gece Life Nakaştepe   büyük bir hayran kitlesi olan ünlü sanatçı Ayta Sözeri sahneye çıktı.

Sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sahne Kostümlerine isim takan ünlü sanatçıya Zeki Müren’in de sahne kostümlerine isim verdiği     hatırlatılınca Zeki Beyin kostümlerini kendi tasarladığını  hatta kumaşına kadar kendi seçtiğini biliyordum ama bunu yeni öğrendim keşke  her konuda Zeki Müren kadar yetenekli olsak dedi.

Gece Life Nakaştepe sahnesine  Sibel  ismini verdiği  özel tasarım kostümle çıkacağını  söylen ünlü sanatçıya  basın mensupları fuşya  renkteki  uzun pelerini işaret ederek  biz anladık Sibel Can diyebilir miyiz bu kıyafete  sorusuna  genelde soy isimleri  söylemiyorum yanlış anlaşılmasın diye   ama sizin dediğinizi kabul etmiş olayım.  Kostümlerime isim takarken beğendiğim ve onlarla sahnede  kendimi şarkı söylerken  hayal ettiğim kişileri seçiyorum.Bugünde  Sibel can  ile şarkı söyleyeceğimi hayal ettiğim için bu kostümü  seçtim dedi.

Sezen Aksu ile dostluğu hatırlatılınca artık yakınlığımızı herkes biliyor yakında annem diyecekler ne güzel olur değil mi Sezen Annem olsaydı.Ben çok albüm yapma taraftarı değildim üç ayda bir sıcacık yeni şarkı çıkarmak çok güzel geliyordu  bana ama Sezen bu sefer  albüm yapmamı istedi. Kendisi bana bir Türk müziği bestesi yaptı duyunca çok beğeneceksiniz. Sezen ile çalışmak biraz  zor tabi bazen beni çalıştırırken ben kaçmaya çalışıyorum hatta arkamdan sesleniyor biraz sıkıya geldin kaçıyorsun hemen diyede valla bende 2 kilo verdim sezenle albüm yapacağım diye dedi.

Gece Life Nakaştepe’de sırasıyla  19 Ekim Cumartesi Rober Hatemo ,26 Ekim Cumartesi Linet,01 Kasım Cuma  Selami Şahin, 02 Kasım Cumartesi  Ersay Üner gibi ünlü isimler sahne alacak.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet