Birce Akalay ve Sarp leventoğlu’nun boşanma davası Adalar Adliyesi’nde

Birce Akalay ve Sarp leventoğlu’nun boşanma davası Adalar Adliyesi’nde
Yayınlama: 21.01.2017
Düzenleme: 13.12.2022 15:38
A+
A-

Birce Akalay kendisi gibi oyuncu olan eşi Sarp Levendoğlu’yla sessiz sedasız boşanmaya hazırlanıyor.  Levendoğlu’yla 2014 yılında nikah masasına oturan Akalay, eşinin kendisini aldattığı iddiasıyla ayrılık kararı aldı. Birce Akalay ve Sarp leventoğlu’nun boşanma davası Adalar Adliyesi’nde görülecek

Birce Akalay ve Sarp leventoğlu'nun boşanma davası Adalar Adliyesi'nde
Geçtiğimiz günlerde “şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak anlaşmalı boşanma davası açan güzel oyuncu, ayrılık sorularına sessiz kalsa da boşanma ile ilgili önemli bir detay ortaya çıktı.

 
İddiaya göre Birce Akalay’la Sarp Levendoğlu’nun boşanma davası  Adalar Adliyesi’nde görülecek. Son günlerde basında sık sık boşanma haberiyle yer almaktan dolayı bunalıma girdiği öne sürülen Akalay’ın boşanma davasından sonra gazetecilere yakalanmamak için böyle bir tercih yaptığı iddialar arasında.

 
3 yıl önce Okan Bayülgen’le Şirin Ediger de 6 yıllık evliliklerini Adalar Adliyesi’nde sessiz sedasız bir şekilde sonlandırarak basının yoğun ilgisinden kaçmıştı.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet