Bostancı-Adalar iskelesinde keserle bisikletçileri kovaladı

Bostancı-Adalar iskelesinde keserle bisikletçileri kovaladı
Yayınlama: 27.06.2023
Düzenleme: 27.06.2023 08:56
A+
A-

Bostancı-Adalar iskelesinde başına kaskla vurulduğunu iddia eden büfe işletmecisinin, elindeki keserle bisikleçileri kovaladı.

Olay, sabah saatlerinde Bostancı-Adalar İskelesi’nde meydana geldi. Adalar’a gitmek için iskele önündeki kaldırımda bekleyenlerle bisikletle kaldırımda ilerleyen grup arasında tartışma çıktı.

Adalara gitmek için iskelede bekleyenler, bisikletli grubun kaldırımda bisikletlerini sürmemeleri gerektiği konusunda uyarması üzerine tartışma ufak çaplı arbedeye dönüştü.

Tartışmayı ayırmaya çalışan büfe işletmecisi A.Ç. de, bisikletli grubun kaldırımdan gitmemesi gerektiğini söylemesi üzerine iddiaya göre saldırıya uğradı.

Başına kask ile darbe alan A.Ç., büfede bulunan keseri alarak bisikletlileri kovaladı.

A.Ç. olay sonrasında hastaneye giderek darp raporu aldı. Olayın yaşandığı anlar ise cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

”MÜŞTERİME HAKARET ETTİLER”

A.Ç., yaşananları şöyle anlattı:

“Adaya gitmek isteyenler kaldırımda sıra bekliyorlardı. Bisikletli kişiler kaldırımı açmaları için yayaları uyardı. Yayalar, bisikletlilere tepki gösterdi. Bunu gören büfedeki bir müşterim, buranın yaya yolu olduğunu ve bisikletlilerin kaldırımda bu şekilde gidemeyeceklerini söyledi. Müşterime hakaret ettiler. Ben de dışarıya çıkıp kendilerini ikaz ettim.

”KAFAMA KASK İLE VURDU, ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM”

İkaz edince üzerime saldırdılar. Kafama kask ile vurdu. Ben de sinirlendim yerden bulduğum sopa ile kendisini sopayla kovaladım. Ben onlara vurmadım o bana vurdu. Hastaneye gidip darp raporu aldım. Şikayetçi olacağım.”

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet