Adalıların ‘Azmanbüs’ olarak adlandırdığı çok tepki çeken elektrikli minibüslerin ada dokusuna uymadığı, bölgeye zarar verdiğini savunan bir grup ilçe sakini, Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) binası önünde eylem yapmıştı. Eylemle ilgili yeni video görüntüleri ortaya çıktı. Elektrikli minibüsleri “azmAzmanbüs protestoları bu sefer Saraçhane’ye sıçradı!anbüs” olarak niteleyen ada sakinleri, ellerindeki “Ada...
İstanbul,
32°C
açık
Ne yapsak yaranamıyoruz.2 klüp arasını kaçak inşaattan çıkan asbestli kanserojen moloz ile doldurduk , müsilaj yakındır.Klupler tuvaletten rahatsız oldularsa merak etmesinler doldurulan alanla beraber cafe yaparız.Adalarda devlet demek dalgıç demektir.Öyle Özel Çevre Koruma,kurul falan vız gelir tırıs gider.Boşuna mı 200 lük banknotları deste deste dağıtıyoruz.Fatma bacıya da datça da yer aldık daha ne yapalım