Büyükada’da büyük kavga

Büyükada’da büyük kavga
Yayınlama: 09.08.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:26
A+
A-

Büyükada’da sabah saatlerinde iki gurubun kavgasını polis havaya ateş ederek müdahale etti.

Büyükada’da faytonların bulunduğu araba meydanında Keleşler ve Çifçioğulları aileleri arasında arasında çıktığı iddia edilen meydan kavgasında çok sayıda yaralı olduğu belirtiliyor. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Bu sabah saatlerinde Büyükada araba meydanında çıkan kavgada çok sayıda yaralı var. Polisin havaya ateş ederek durdurmaya çalıştığı kavgaya belediye zabıta ekipleri de yardımcı oldu. İki tarafın bıçaklı, kazmalı,sopalı kavgasında çok sayıda yaralı var

Olay dün akşam saatlerinde iki gurubun akülü araç taşımacılığı ile ilgili tartışması sonunda başladığı ve sabah saatlerinde büyüdüğü belirtiliyor. Kavganın bir gurubun akülü araç taşıması yapmasına faytoncu diğer gurubun taşıyamasın itirazından çıktığı belirtiliyor.

Kavgada ilçe başkan yardımcısı Yavuz Çifçioğlu’nun başına ağır darbe aldığı CHP İlçe Başkanı Ercan Akpolat tarafından hastaneye kaldırıldığı belirtiliyor

Polis araba meydanına giriş çıkışı yasaklayarak bütün atları ahırlara gönderdi. Fayton olmadığından dolayı fayton kuyrukları oluştuğu belirtiliyor.

Olay yerine iki otobüs çevik kuvvet geldiği gelen bilgileri arasında

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 9 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.