CHP’de yerel seçim kampı

CHP’de 24-25-26 Kasım tarihlerinde İstanbul’da yerel seçim gündemli il başkanları çalıştayı gerçekleşecek.

CHP’de yerel seçim kampı
Yayınlama: 20.11.2023
A+
A-

MEHTAP GÖKDEMİR Ankara – İl başkanları Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında geçen salı günü, Ankara’da düzenlenen toplantıda bir araya gelmişlerdi. İl başkanları 24 Kasım’da İstanbul’a gelecek. Çalıştay 25 Kasım’da başlayacak ve 26 Kasım tarihinde sona erecek. Çalıştayın açılışında CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik konuşacak.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da belediyenin faaliyetlerine ilişkin sunum yapacak. Daha sonra çalışma toplantılarına geçilecek. Çalıştayın son gününde 26 Kasım’da kapanışta da Genel Başkan Özgür Özel konuşacak.

Özel, 25 Kasım’da da Bosna Hersek’te olacak. Özel, 24 Kasım Cuma günü tamamlanacak olan bütçe mesaisinden sonraki bir tarihte de vekilleri kampa almayı planlıyor. Pazartesi günü MYK’da yerel seçimlere ilişkin taslak takvim masaya yatırılacak.

CHP’nin 81 il başkanı geçen salı Ankara’da Özel başkanlğında toplanmıştı.

CHP tam kadro sahaya iniyor

CHP yerel seçim için tam kadro sahada olacak. Gelecek haftadan itibaren milletvekilleri ve PM üyeleri de illeri dolaşacak. Milletvekilleri ve PM üyeleri halkın nabzını tutacak. CHP’liler saha çalışmalarında kanaatleri ölçecek, rapor hazırlayacak. İl başkanları da yerel seçimlere ilişkin rapor hazırlayıp Genel Merkez’e iletecek.

Yeni görevlendirme

CHP lideri Özel’in Basın Danışmanı Meriç Tafolar, CHP Genel Merkez İletişim Koordinatörü olarak atandı. Gazeteci Şevket Yaman da Özel’in Basın Danışmanı olarak görevlendirildi. Tafolar ve Yaman’ın yeni görevleri Genel Merkezi’nden yapılan bilgilendirme notu ile duyuruldu.

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.