Dilan Polat’ın kara kutusu Şule’den günler sonra açıklama geldi!

Dilan Polat ve Engin Polat’ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12’si tutuklandı. Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirilen Dilan Polat’ın sırada ağladığı görülmüştü. Savcılıktaki ifadeleri ortaya çıkan çiftin evindeki yardımcısı Şule’den de günler sonra açıklama geldi.

Dilan Polat’ın kara kutusu Şule’den günler sonra açıklama geldi!
Yayınlama: 07.11.2023
A+
A-

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, haklarında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” suçlarından soruşturma başlatılan Engin ve Dilan Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12’si tutuklandı. Tutuklananlar geniş güvenlik önlemleri altında Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirildi.

Polis ekipleri eşliğinde minibüsten indirilen Dilan Polat’ın gözyaşları içinde cezaevine girdiği görüldü. Dilan Polat’ın ardından Sıla Doğu da polis ekipleri eşliğinde cezaevine getirildi. Engin Polat ve tutuklanan diğer isimler ise tek sıra halinde Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na alındı.

Toplam 19 saat süren işlemlerin ardından 18 şüpheliden aralarında Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Sezgin Polat, Ahmet Gün, Can Doğu ve Can Polat olduğu 12 kişi tutuklanırken 6 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Anadolu 1. Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanan 12 şüpheli arasında yer alan Dilan Polat, emniyetteki ifadesini tekrar ettiğini belirterek soyadı ‘Polat’ olan kişilerin eşinin akrabası olduğunu, soyadı ‘Doğu’ olan kişilerin ise kendi akrabası olduğunu ve diğer şüphelileri tanımadığını söyledi Dilan Polat ifadesinde “Benim ortağı olduğum şirketler güzellik merkezidir. Kadınlara güzellik ile ilgili hizmetler veriyoruz. Ben reklam yüzüyüm. Aile şirketlerimizin, ürün tanıtım reklamlarını yapıyorum, şube reklamlarını yapıyorum. Kendi güzellik merkezimde bulunan çalışanların eğitimleri ve disiplinleri ile ilgileniyorum. Benim asıl işim reklamdır. Ben sadece reklam yapıyorum” dedi.

DİLAN POLAT’IN BABASI ANNESİNİ ÖLDÜRMÜŞ

Dilan Polat’ın avukatı ise Dilan Polat’ın babasının annesini öldürdüğünü ve travmatik bir hayat yaşadığını belirterek müvekkilinin 17 yaşında Engin Polat’la evlendiğini söyledi. Müvekkilinin doğum fotoğrafçılığı yaparak iş hayatına girdiğini, zamanla sosyal medyadaki takipçi sayısının arttığını ve bunu değerlendirdiğini söyledi. 130 tane güzellik şirketinin olduğunu ve şirkete gelen paranın kaynağının belli olduğunu ifade etti.

DİLAN POLAT’IN KARA KUTUSU ŞULE’DEN PAYLAŞIM

Dilan Polat’ın her Pay alımında yanında olan adeta evin ‘kara kutusu’ olarak nitelendirilen yardımcısı Şule’den bir açıklama geldi.

Önce Milan Efe ile pozunu paylaşan Şule, “Allahtan korkun, ben yaşıyorum ve kimseyi bırakmadım. Zamana bıraktım ve Milan’layım” dedi.

Ardından aynı açıklamayı videoya alarak yapan Şule, “Siz ne biçim insanlarsınız” siteminde bulundu.

Dilan Polat’ın her paylaşımında yanında olan Şule sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu altınlar paralar verildiği zaman, mutlu huzurlu yaşadığımız zaman buradaysam, en zor ağır günde de buradayım. Kendimi çocukların yanına bıraktım” açıklamasında bulunan Şule, çocuklara sahip çıktığının altını çizdi.

Milan Efe’den sonra Nilda’nın da yanında olduğunu gösteren Şule, Dilan Polat’ın şarkısıyla Nilda’nın saçlarını yaptığı bir video daha paylaştı.

 

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet