Emsey Hospital Turqualiyt kapsamına alındı

Emsey Hospital Turqualiyt kapsamına alındı
Yayınlama: 07.12.2018
Düzenleme: 13.12.2022 15:30
A+
A-

Sağlık sektöründe TURQUALITY® kapsamına alınan ilk özel hastane olmayıbaşaran EMSEY HOSPITAL, ulusalve uluslararası ölçekte ses getiren başarılara imza atmaya devam ediyor.

Emsey Hospital Turqualiyt kapsamına alındı

Uluslararası standartlarda sunduğu kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti ile kısa zamanda Türkiye’nin öncü sağlık kuruluşlarından biri olan Emsey Hospital dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY® marka destek kapsamına alındı.

Emsey HospitalGenel Müdürü Prof. Dr. Hayreddin Yekeler, ‘‘Sağlık turizminde Türkiye’nin uluslararası rekabet gücünü kaliteli veetkin sağlık hizmetleri sunumuyla daha yükseğe çıkaran hastanemiz, TURQUALITY® programına dâhil edilen ilk özel hastane olarak kendi sektöründe lider konumunu pekiştirmiştir. Odağında markalaşma,hedefinde ise Türkiye’den Dünya markaları çıkarmak olan Turquality®akreditasyonu ile uluslararası hizmet sektöründe Türkiye’nin ve Türkmarkalarının gücünü arttırmak için yeterli donanım ve vizyona sahip olduğumuzu tescillemiş oluyoruz’’ diyerek sağlık sektöründe yakaladıkları başarının bir tesadüf olmadığını,kuruluştan kısa bir süre sonra Joint Commission International (JCI) akreditasyonunun yanında, Türkiye’de  sağlık turizmi yetki belgesi alan ilk hastaneolduklarını ve sadece 5 yılda, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafındanyapılan Türkiye’nin en önemli sektörel araştırmalarından Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Listesi’ne sağlık sektöründe 6. sıradan girerek Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil etme kabiliyetini daha önce de kanıtlamış olduklarını belirtti.

2012 yılında Türk Sağlık Sektöründe Referans Merkezi olma hedefiyle yola çıktıklarını belirten Prof. Dr.Hayreddin Yekeler, ‘‘Seçkin akademisyen ve uzman hekim kadrosu, sürekli güncellenen ileri tıp teknolojisiyle insan hayatına değer katmaya odaklanan Emsey Hospital, temel değerleri ve öz sermayesi ile yurt içinde edindiği tecrübe ve başarısını uluslararası arenaya taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır. Hedefimiz, Turquality Marka Destek Programı’nın gücüyle sağlık turizminde uluslararası rekabet üstünlüğümüzü tartışılmaz kılmak ve Türk Markası imajını dünya insanlarına kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunumuyla daha da güçlendirmektir.’’ şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.