İmamoğlu ve Adalar CHP İlçe Örgütü’nden İstiklal’de kahkahalar eşliğinde başsağlığı!

İmamoğlu ve Adalar CHP İlçe Örgütü’nden İstiklal’de kahkahalar eşliğinde başsağlığı!
Yayınlama: 16.11.2022
Düzenleme: 13.12.2022 15:11
A+
A-

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde başsağlığı dilemek ve karanfil bırakmak için gelen CHP Adalar İlçe Örgütünden gelenlerle “ne oldu erkekleri denize mi attınız?” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Beyoğlu İstiklal Ceddesi’nde yaşanan hain saldırıda şehitlere başsağlığı dilemek ve karanfil bırakmak için gelen CHP Adalar İlçe Örgütünden gelenlerle karşılaştı.

İmamoğlu bir süre önce Maltepe’de kendini denize atan CHP İlçe Başkanı Ercan Akpolat’ı görünce CHP’li kadınlara: ”ne o gelirken erkekleri denize mi attınız dedi”. Bu laf üzerine 6 şehit 2’si ağır 81 yaralı verdiğimiz hain saldırının yapıldığı yer önünde kahkahalar atan CHP Adalar İlçe teşkilatı “onlar sonradan gelecek” dedi

Ülke kan ağlıyor, 6 şehit verilmiş, 2’si ağır 81 yaralı var Adalar CHP ilçe örgütü İmamoğlu ile birlikte kahkahalar atıyor. Gelde bu insanların samimiyetine inan. Saygı için değil kahkahalarınızla anılacaksınız başta Ercan Akpolat olmak üzere CHP Adalar İlçe Örgütü ve 6 şehit 81 yaralı verilen yerin olduğu caddede espri yeteneğini kaybetmeyen İmamoğlu… Terör şehitlerimize rahmet, Milletimize ve özellikle de terör şehitlerinin ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz…

Video: Medya Faresi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Kripto erzincanlı dedi ki:

    Rahmetli uğur mumcu hırsızların Atatürk maskesi takıp hırsızlık yaptığından bahsetmişti . Aklıma o geldi.

  2. Vicdansızlar dedi ki:

    İman kalpten gidince insan canlı cenazeye döner.Gözleri taşıdığı bombayla ölenleri görmez,kulakları feryatları duymaz. Merhametin yerini acımasızlık, muhabbetin yerini öfke alır.Kalp taşlaşınca kadın bile canavarlaşır.