İş dünyasının ve cemiyetin yeni ekolü “Make a difference”

İş dünyasının ve cemiyetin yeni ekolü “Make a difference”
Yayınlama: 24.01.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:29
A+
A-

Peramoda Ödüllü fotoğraf ve post production sanatçısı Namık Kemal, Japonya’da 2018 yılında başlatılan fark yaratma üzerine kurgulanmış “Make a difference” ekolünü Türkiye ile buluşturdu.

Milyonerler Kulübü ve Avfest Yayın Grubu ile koordineli çalışan Kemal, bu ekol sayesinde markaların birbirini takip ve taklit eder nitelikteki tanıtım ve satış odaklı kampanyalarının hızla değişime uğrayacağını ve özellikle çekilen reklam filmlerin ya da sair tanıtım görsellerinin daha özgün bir hal alacağını belirtti.

Kemal konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Dünya her alanda reform süreci yaşıyor. Hızla gelişen teknolojiyi doğru algılamak ve günümüze entegre etmek şart. Sürrealist düşünce sistemine odaklı olan bu akım, tabiri caizse firmalarının reklam-tanıtım noktasında pişti olmasının da önüne geçiyor. Yanı sıra uçlarda planlanan görsel çekimler, tasarımlar ve uygulamalar sayesinde, söz konusu firmanın, ürünün ya da kişinin kamuoyu üzerindeki ilgi prensibine dayalı etkisi de yüzde 500 oranında artış gösteriyor. Ticari alanda veya bireysel çalışmalarda yüksek başarının sırrı, fark yaratarak şaşırtmaktan geçiyor. Biz de onu yapıyoruz.” dedi.

“Make a difference” ekolüne kapılan ünlüler arasında Christian Bale, Jennifer Lopez, Enrico Caruso’nun taht adayı Can Pulat, Karin Axelsson, Ryan Reynolds gibi ünlüler yer alıyor.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.