“İş’te Şans” okuyucularıyla buluşuyor

“İş’te Şans” okuyucularıyla buluşuyor
Yayınlama: 31.10.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:25
A+
A-

Başarılı ancak maddi olanakları yetersiz çocukların şansı olan “İş’te Şans” okuyucularıyla buluşuyor

Seda Erzen tarafından kaleme alınan ve satışından yazarın elde edeceği tüm gelirin, Türk Eğitim Derneği’nin başarılı ancak maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimlerine devam edebilmesi amacıyla kurduğu burs fonuna aktarılacağı “İş’te Şans” kitabının imza günü 1-2 Kasım tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

Seda Erzen’in düşlerini hayata geçirebilmiş sekiz başarılı iş insanının ve hayatında farklı rotalar seçmiş dört arkadaşının ilham verici öykülerini anlattığı “İş’te Şans” isimli kitabının imza günü 1 Kasım Cuma tarihinde D&R Akasya AVM’de saat 18.00’de, 2 Kasım Cumartesi ise D&R Marmara Forum AVM’de saat 17.00’de gerçekleşecek.

“İş’te Şans” kitabının satışından yazarın elde edeceği tüm gelir Türk Eğitim Derneği’nin başarılı ancak maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimlerine devam edebilmesi amacıyla kurduğu burs fonuna aktarılıyor.

Seda Erzen tarafından kaleme alınan “İş’te Şans” birçok kişinin tanıdığı, düşlerini hayata geçirmiş sekiz çok değerli iş insanının ve dört arkadaşının ilk iş tecrübelerinden faydalanarak yazılmış bir başucu kitabı olmaya aday. Yazar Seda Erzen, Abaküs Yayınları’ndan çıkan kitabını şu sözlerle anlatıyor: “Dört yakın arkadaşım ve sekiz çok değerli iş insanının iş hayatındaki farklı yolculuklarını anlattığım bu kitapta, okuyucuların pratik çalışma ile kendi değerlerini bulmasına, özgeçmişlerini etkili hale getirmesine yardımcı olmayı hedefliyorum. İş hayatında yer alan herkesin ihtiyaç duyabileceği iş kanunu hakkında ufak bilgileri de sunduğum bu kitapta yer verdiğim yaşanmış hikâyelerle, okuyucunun “şans” dediğimiz kelimenin anlamını da bulmasını arzu ediyorum. Ayrıca bu kitabı satın alarak gelir düzeyi düşük çocukların eğitimi için Türk Eğitim Derneği’ne katkı sağlayacaksınız. Hayatında şansı yakalamak isteyen miniklerin düşlerine ortak olduğunuz için teşekkürler.”

Kitapta röportajla yer alan ünlü isimler ise şöyle: Bedriye Hülya, Cemalettin Sarar, Cemal Karabel, Ertan Çakır, Ümit Boyner, Mustafa Ünal, Dr. Soner Canko, Dr. Zehra Güngör.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet