Kağıthane’de sahne Bekir Develi’nin

Kağıthane’de sahne Bekir Develi’nin
Yayınlama: 16.05.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:28
A+
A-

Televizyon programcısı ve yazar Bekir Develi, Hasbahçe Ramazan Etkinlikleri kapsamında, “Ramazan Nağme” adlı söyleşi gerçekleştirdi.

Kağıthane Belediyesi, Hasbahçe Ramazan Etkinlikleri’yle birlikte birbirinden önemli isimleri Kağıthanelilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, televizyon programcısı ve yazar Bekir Develi Hasbahçe Etkinlik Alanı’nda vatandaşlarla buluştu.

Ramazan ayının herkesi bir araya getirdiğini ve manevi havasıyla insanlara huzur verdiğini belirten Bekir Develi, ezanın, bayrağın ve toprağın herkesin ortak değeri olduğunu söyledi. Peygamber Hz. Muhammed’in (S.A.V) hayatından kesitleri sunan Develi, “Efendimiz güvenilir, emin bir insandı. Bizler de onun ümmetiyiz ve onun gibi yaşamalıyız. Onun hayatından örnek alacağımız çok şey var. Maalesef ki bizler çok eksiğiz” dedi.

Etkinliğe katılan Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin de keyifli sunumundan dolayı Bekir Develi’ye, katılımlarından dolayı da vatandaşlara teşekkür etti. Ramazan ayı boyunca birbirinden önemli isimleri Kağıthane’de ağırlayacaklarını dile getiren Başkan Öztekin, “Ramazan, Kağıthane’de dolu dolu geçiyor. Mahallelerde vatandaşlarımızla iftarda bir araya geliyoruz. Manevi iklimi birlikte yaşıyoruz. Hasbahçe Etkinlik Alanı’nda da iftardan hemen sonra çeşitli etkinlikler sizleri bekliyor” diye konuştu.

Başkan Öztekin, söyleşinin ardından Bekir Develi’ye çiçek takdim etti.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet