Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti “Altın Caretta Ödülleri” için geri sayım başladı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti “Altın Caretta Ödülleri” için geri sayım başladı
Yayınlama: 26.04.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:28
A+
A-

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, 23 Mayıs Perşembe akşamı Merit Crystal Cove Hotel’in ana sponsorluğunda ve Saygın Medya, Saygın Kurt tarafından ilki gerçekleştirilecek olan, “Altın Caretta Ödülleri” için geri sayım başladı.

 Ödül Töreni’nin komite toplantısı, birçok ünlü ismin katılımıyla, Baltalimanı Portaxe’te, Lütfü Sapmaz’ın ev sahipliğinde kahvaltı düzeninde gerçekleşti.

Komite Başkanı Saygın Kurt, komitede yer alan ünlü mankenler Cansu Taşkın, Gizem Özdilli ve Eva Maya, oyuncular Ebru Çömlekçi ve Murat Tavlı, Dj. Fatih Boğalar, Sunucu Didem Delen, Klass Magazin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Muammer Kapucuoğlu, gazeteci Oktay İnci, duayen magazinci Salih Keçeci’nin yanı sıra, Fidol Okulları kurucusu, eğitim uzmanı Faik Birgül ve Net Holding Kurumsal İletişim Direktörü Elizabet Uğurlu, toplantıda hazır bulundu.

Kahvaltının ardından düzenlenen basın toplantısında, Altın Caretta Ödülleri Tertip Komitesi Başkanı Saygın Kurt, 23 Mayıs’ta, Kıbrıs’ta düzenlenecek törenle ilgili basına geniş bilgi verdi.

CANSU TAŞKIN; “KIBRIS’TA, SOSYAL MEDYA BELGESELİ ÇEKECEĞİM”

Toplantıda basının sorularını yanıtlayan güzel manken Cansu Taşkın, Kıbrıs’a daha önce sadece bir kez gittiğini, 23 Mayıs’taki ziyaretinin ikinci olacağını açıklarken, Kıbrıs’ın doğal güzelliklerinde bol bol fotoğraf çekeceğini, sosyal medyada paylaşacağını, hatta durumu abartıp sosyal medya paylaşımlarının belgesele dönüşebileceğini söyledi.

DİDEM DELEN; “HAYALİM KENDİ KADIN PROGRAMIMI SUNMAK”

Komitede yer alan güzel sunucu Didem Delen, televizyon programının ardından kendisine birçok sunuculuk teklifi geldiğini ve şu sıralar özel gecelerde sunuculuk yaptığını belirtti. Uzun yıllar radyo programcısı olarak çalıştığını ve şimdilerde çok önemli televizyon kanallarından, program sunuculuğuyla ilgili ciddi teklifler aldığını belirten Didem Delen; “Gelen teklifleri değerlendiriyorum. Hayalim, kadına dair bir televizyon programı hazırlamak ve o programı sunmak” dedi.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet