İstanbul,
31°C
parçalı bulutlu
Milli Mücadele’nin 100. Yılı için bir araya gelen iletişimci, müzisyen, tasarımcı ve iş insanlarından oluşan Samsunlu gençler, ‘İlk Adım’ı hazırladıkları özel bir marşla kutluyor.
Milli mücadele ruhunun coşku dolu notalarla birleştiği marş gelecek nesillere tarihi bir miras olarak kalırken, Samsun markasını da güçlendirmeyi hedefliyor.
Millî Mücadelemizin 100. Yılı olan 19 Mayıs 2019 için geri sayım devam ederken, günüm önemine yaraşır kutlamalar için düğmeye çoktan basıldı. Kamunun yanı sıra, şirketler ve sivil toplum örgütleri de kurtuluş mücadelesinin 100. Yılını tarihe tanıklık edecek aktivitelerle kutlamaya hazırlanıyor.