Şişli Belediyesi ve Form Assist’ten Sağlıklı Yaşam Günleri

Şişli Belediyesi ve Form Assist’ten Sağlıklı Yaşam Günleri
Yayınlama: 31.07.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:27
A+
A-

Yaz aylarında açık havada spor keyfini diyetisyen sohbeti ile birleştiren Sağlıklı Yaşam Günleri 3 Ağustos Cumartesi günü başlıyor.

Maçka Sanat Parkı’nda düzenlenecek ücretsiz etkinliklerde katılımcılar Form Assist uzman diyetisyen ve spor antrenörleri ile hem spor yapma hem de egzersiz ve beslenme konusunda bilgi alarak akıllarındaki sorulara yanıt bulma fırsatı yakalayacak. Etkinlikler 3, 6, 8, 20, 22, 24, 27 ve 31 Ağustos tarihlerinde Şişli Belediyesi desteği ile devam edecek.

31 Temmuz 2019 – İstanbul – İnsanların her zaman ve her yerde diyetisyen ve antrenör desteği almasını, kendilerine özel hazırlanan beslenme ve spor programlarını takip edebilmesini sağlayan mobil sağlıklı yaşam asistanı Form Assist İstanbulluları açık havada sağlıklı yaşam günlerine davet ediyor. Şişli Belediyesi ile düzenlenecek etkinliklerde katılımcılar uzman spor antrenörü eşliğinde parkta spor yapabilecek. Uzman diyetisyenin de katılımı ile her hafta katılımcılar farklı konularda bilgi alabilecek ve sorularını uzmanla paylaşabilecek.

Etkinlikler 3, 6, 8, 20, 22, 24, 27 ve 31 Ağustos tarihlerinde Maçka Sanat Parkı’nda düzenlenecek. Hafta içi 19.00, hafta sonu 16.00’da yapılacak etkinlikler herkese açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Her hafta farklı bir konuların ele alınacağı Sağlıklı Yaşam Günleri’nin ilk haftaki konuları Akdeniz Diyeti ve Sağlık Beslenme ile Günlük Hayat ve Egzersiz olacak. İkinci hafta Şok Diyetler ve Detox ile Egzersiz Alışkanlığı Kazandırma, üçüncü hafta Ketojenik Diyet ve Aralıklı Oruç ile Duruş Bozuklukları hakkında bilgi verilecek.

Etkinliklere katılmak isteyenler formassistapp Instagram hesabından etkinliklerle ilgili güncel duyuruları ve hava durumuna bağlı tarih değişikliklerini takip edebilecekler.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet