Son dakika… Heybeliada’da yangın

Son dakika… Heybeliada’da yangın
Yayınlama: 05.08.2023
Düzenleme: 05.08.2023 10:59
A+
A-

Heybeliada’da bir plajın içindeki kulübede yangın çıktı. İlk gelen bilgilere göre itfaiye ekipleri müdahale ediyor…Heybeliada’da saat 09.30 sıralarında havai hatlarda çıkan yangın, hattın yakınındaki ağaçlara ve bir büfeye sıçradı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı.

Olayda can kaybı ya da yaralanma olmazken maddi hasar meydana geldi.Heybeliada’da havai hatlarda çıkan yangın, hattın yakınındaki ağaçlara ve bir büfeye sıçradı. Yangın itfaiyenin müdahalesi ile kontrol altına alındı.Heybeliada’da saat 09.30 sıralarında havai hatlarda yangın çıktı. Havai hatlardan çıkan alevler hattın yakınındaki ağaçlara ve bir büfeye de sıçradı. Olay yerine sevk edilen ekipler yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Olayda can kaybı ya da yaralanma yaşanmazken maddi hasar meydana geldi.

son-dakika-heybeliadada-yangin son-dakika-heybeliadada-yangin son-dakika-heybeliadada-yangin son-dakika-heybeliadada-yangin son-dakika-heybeliadada-yangin son-dakika-heybeliadada-yangin son-dakika-heybeliadada-yangin son-dakika-heybeliadada-yangin

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.