Tefeciler Seçil Erzan’ı böyle tehdit etti! Evinden alıp boş araziye götürdüler ve video çektiler

Fon vurgunu skandalına imza atan banka şube müdürü Seçil Erzan ifadesinde tehdit edildiğini söylemişti. Kanal D Haber Erzan’ın tehdit edildiği anlara ulaştı. Görüntülerde yüzü gözü şişmiş olan Erzan tefeciler tarafından araçla boş bir araziye götürülüyor ve tefeciler söylediklerini Erzan’a tekrarlatıp kayda alıyor.

Tefeciler Seçil Erzan’ı böyle tehdit etti! Evinden alıp boş araziye götürdüler ve video çektiler
Yayınlama: 30.11.2023
A+
A-

 

Seçil Erzan’ı evinden aldılar boş bir araziye götürdüler. Tehditle video çektiler. Erzan “Merhaba Süleyman Amca. Sana vermiş olduğumuz Muci’nin ve Nazlı’nın senedinde her ikisinin de hiçbir çıkarı yok. Senden çok rica ediyorum. Onların senetleriyle ilgili lütfen hiçbir şey yapma” dedi. Seçil Erzan’ın senetle ve faizle para aldığı isimler tarafından tehdit edildiği görüntülere Kanal D ulaştı. Muci diye bahsettiği kişi iddianamede adı geçen İranlı Hakkani, Erzan’ın üniversiteden arkadaşının eşi.

HAKKANİ DE SİSTEMİN İÇİNDEYDİ

Hakkani de fon sisteminde Erzan’a para veriyordu. Zaten Seçil Erzan da ifadesinde bunu söyledi. Erzan ifadesinde “kendisine aldığım paranın çok daha üzerinde ödeme yaptım” dedi. Ancak iddiaya göre Hakkani Seçil Erzan’dan daha fazla para istedi. Erzan ödeyemem deyince “Ne yap ne et para bul” dedi. O da çareyi Tefeci Süleyman Arslan’da buldu. 10 milyon lira aldı.

Seçil Erzan, Hakkani ile birlikte 10 milyon lira karşılığında 14 milyon liralık senet imzaladığını ve hatta bunu da elden ödediğini söyledi. Erzan, “Ayrıca Süleyman Arslan 1 milyon 350 bin dolar daha para vermişti. Sonrasında ben 2 milyon 650 bin dolar şeklinde çok daha fazla bir parayı Süleyman Arslan’a ödedim. Bu zamana kadar Arslan’a çok fazla faiz ödedim” dedi.

HAKKANİ BORÇLU GÖZÜKÜYORDU

Tüm ödemelerden sonra senette Hakkani’nin imzası olduğu için Hakkani borçlu gözüküyordu. Erzan’ı senedi alması için sıkıştırmaya başladı. Ama Seçil Erzan alamadı. Hakkani de tehditlere başladı. Erzan yazışmalarında kuzenine Hakkani tarafından tehdit edildiğini söyledi. Bağırıp duruyor bana, ipini keseceğim senin deyip duruyor. İş tehditle de kalmadı.

HAKKANİ SEÇİL ERZANI EVİNDEN ALDI

Hakkani Seçil Erzan’ı evinden alarak boş bir araziye getirdi. Ön koltukta oturan Erzan’ı cep telefonu ile çeken Hakkani kayda başladı. Araçla boş bir arazinin tam ortasındaydılar. Seçil Erzan’ın üzerinde eşofmanı vardı. Yüzü gözü şiş içerisindeydi. Ağlamıştı ve ne dedilerse söyledi.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.