TIR’ın direksiyonunda gelini gören şaşkına döndü: Bu benim en büyük hayalimdi

Ordu’da evlilik kararı veren Tanju Akdoğan ile Elif Felek, gelin araçları olarak 2 adet TIR’ı süsledi. Akdoğan gibi kendisi de TIR kullanan Felek, gelin arabası olarak süslenen TIR’ın koltuğuna gelinlik ile binerek, salona gitti. TIR’ın direksiyonunda gelini görenler ise şaşırdı.

TIR’ın direksiyonunda gelini gören şaşkına döndü: Bu benim en büyük hayalimdi
Yayınlama: 05.11.2023
A+
A-

Ordulu TIR sürücüleri Tanju Akdoğan ile Elif Felek evlilik kararı aldı. Her ikisi de TIR kullanan çift, mesleklerine uygun bir düğüne imza attı. Gelin için beyaz TIR, damat için siyah TIR süslendi. Damat konvoy eşliğinde gelinin evine gitti. Buradan dualarla gelin alındı.

“HEP BU GÜNÜ BEKLİYORDUK”

Sosyal medyada da 1,5 milyon takipçisi olan Tanju Akdoğan, yıllardır bu günü beklediklerini belirterek, “Mesleğim gereği TIR’ı gelin arabası yaptım. Bundan önce çok sayıda yakın arkadaşımızın, kardeşimizin kendilerine yapmış olduğum süslemeyi kendimize yaptım. Çok mutluyum. Biz hep bunun hayalini kuruyorduk, bu güne nasip oldu” dedi.

“BU BENİM EN BÜYÜK HAYALİMDİ”

Gelinliği ile TIR kullanmanın hayali olduğunu söyleyen Elif Felek ise “TIR kullanıyorum, inşallah salona kadar ben götüreceğim. Bugün en mutlun günümüz. Bu benim en büyük hayalimdi. Gelinlik ile TIR kullanan daha önce hiç görmedim. Çok mutluyum ve eğlenceli” diye konuştu.

1/12

2/12

3/12

4/12

5/12

6/12

7/12

8/12

9/12

10/12

11/12

12/12

GELİN TIRININ ÖNÜNDEKİ YAZI DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan, çiftin gelin TIR’ı için aracın camına yazdırdığı “Sana gelmediğim gün yolda olduğum gündür gülüm” yazısı ise dikkat çekti.

Genç yaşına rağmen TIR’ın koltuğunda gelinliği oturan ve aracı kullanan Elif Felek, aynı zamanda yolda gördüğü çocuklara hediye zarfı dağıtmayı da ihmal etmedi. TIR’ın koltuğunda gelin gören vatandaşlar ise hem şaşırdı hem de araçlarının kornası ile ona destek verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.