Tüm mücadelemiz çocuklarımız için

Tüm mücadelemiz çocuklarımız için
Yayınlama: 11.09.2018
Düzenleme: 13.12.2022 15:30
A+
A-

Yeni eğitim-öğretim yılının herkes için hayırlı ve başarılı bir yıl olması dileğinde bulunan TÜKİD Başkanı Vecdet F. Şendil, “Yeni dönemin hem öğrenciler ve aileleri hem de kırtasiye sektörü ile eğitim camiası için hayırlı bir yıl olmasını diliyorum” dedi  

Tüm mücadelemiz çocuklarımız içinÇocuklarımız geleceğimiz

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı Vecdet F. Şendil, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının, hem öğrenciler ve aileleri hem de kırtasiye sektörü ile eğitim camiası için hayırlı bir yıl olmasını diledi. Sektör için yeni dönemin yeni başarılar getireceğini belirten Şendil, “Sektörün gelişimi için tüm paydaşların el ele verdiği, birlik ve beraberliğin olduğu bir sektör olarak büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

 

Sorumluluklarımızın farkındayız

Bu yıl 18 milyon öğrencinin ders başı yapacağını belirten Şendil, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın en sağlıklı, en güvenilir ve yenilikçi ürünleri kullanarak gelişimlerini, eğitimlerini tamamlamaları konusunda sorumluluğumuzu biliyoruz. Yıllardır verdiğimiz mücadeleler ile kırtasiye ürünlerinde güvenilir ürün oranını yüzde 99’a çıkardık. Bu yıl da bakanlığımızla iş birliğimiz devam edecek. Çocuklarımızın güvenli ürün kullanması her zaman bizim birinci önceliğimiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.