Vapur seferleri iptal mi, hangi vapur hatları iptal edildi? (26 Kasım iptal edilen vapur seferleri)

Vapur seferleri iptal edildi? Sorusunun yanıtı, İstanbul içinde vapur yolculuğu yapacak olan kişiler tarafından sorgulanıyor. Olumsuz hava şartları ve fırtına nedeniyle, Şehir Hatları AŞ çok sayıda vapur seferinin iptal edildiğini belirtti. Peki, vapur seferleri iptal mi, hangi vapur hatları iptal edildi?

Vapur seferleri iptal mi, hangi vapur hatları iptal edildi? (26 Kasım iptal edilen vapur seferleri)
Yayınlama: 27.11.2023
A+
A-

İstanbul’da olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı vapur seferleri iptal edildi. Şehir Hatları AŞ’den yapılan açıklamada, elverişsiz hava koşulları sebebiyle çok sayıda vapur seferinin ikinci bir duyuruya kadar gerçekleştirilemeyeceği bildirildi. İşte 26 Kasım tarihli iptal edilen vapur seferleri.

HANGİ VAPUR HATLARI İPTAL EDİLDİ?

Açıklamada, iptal edilen seferler şöyle sıralandı:

“Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş, Beşiktaş-Adalar, Kabataş-Adalar, Maltepe-Adalar, Kadıköy-Kabataş, Kadıköy-Üsküdar-Ortaköy, Beşiktaş-Kabataş-Karaköy-Kasımpaşa-Sütlüce-Eyüp, Kadıköy-Kasımpaşa-Fener-Hasköy-Sütlüce-Eyüp, Rumeli Kavağı-Eminönü hattı seferlerinin Ortaköy ve Beşiktaş İskelesi uğramaları, Aşiyan-Anadolu Hisarı-Küçüksu (Ring), Eminönü-Beşiktaş-Ortaköy hattı seferlerinin Ortaköy İskelesi uğraması, Bostancı-Adalar (Ring), Kadıköy-Beşiktaş, Üsküdar-Karaköy-Eminönü, Üsküdar-Aşiyan, Kadıköy-Karaköy-Eminönü vapur seferleri.”

Açıklamada, 07.00 Bostancı-Adalar-Kabataş, 07.05 Büyükada-Bostancı, 07.45 Bostancı-Adalar ve 07.30 Kabataş-Kadıköy-Adalar-Bostancı vapur seferinin de gerçekleştirilemediği ifade edildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.