Vapur seferleri iptal mi, hangi vapur hatları iptal edildi? (3 Aralık iptal edilen vapur seferleri)

Vapur seferleri iptal edildi? Sorusunun yanıtı, İstanbul içinde vapur yolculuğu yapacak olan vatandaşların merak ettiği konular arasında yer alıyor. Olumsuz hava koşulları nedeniyle, Şehir Hatları AŞ çok sayıda vapur seferinin iptal edildiğini belirtti. Peki, vapur seferleri iptal mi, hangi vapur hatları iptal edildi? İşte 3 Aralık tarihli iptal edilen vapur seferleri.

Vapur seferleri iptal mi, hangi vapur hatları iptal edildi? (3 Aralık iptal edilen vapur seferleri)
Yayınlama: 04.12.2023
A+
A-

İstanbul’da olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı vapur seferleri iptal edilirken bazı hatlarda da gecikmeler yaşanmaya başladı. Şehir Hatları AŞ’nin internet sitesinden yapılan açıklamada, elverişsiz hava koşulları sebebiyle bazı seferlerin ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacağı belirtildi. Peki, vapur seferleri iptal mi, hangi vapur hatları iptal edildi?

HANGİ VAPUR SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ?

Açıklamada, iptal edilen seferler şöyle sıralandı;

Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş seferlerinin Moda İskelesi’ne, Beşiktaş-Adalar, Kadıköy-Kasımpaşa-Fener-Hasköy-Sütlüce-Eyüp seferlerinin Hasköy İskelesi’ne, Üsküdar-Haliç seferlerinin ise Hasköy İskelesi’ne uğramayacağı kaydedildi.

Seferlerde gecikmeler yaşandığı aktarılan açıklamada, elverişsiz hava koşulları sebebiyle Aşiyan uğramalarının ikinci bir duyuruya kadar Bebek İskelesi üzerinden yapılacağı bildirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.