Yer: İstanbul! Havaya atılan nesneleri tüfekle vurmaya çalışan şahıs yakalandı

Sultanbeyli’de ormanlık alandan silah sesi geldiği yönünde ihbar alan polis, bölgede drone ile yaptıkları taramada 3 kişinin pompalı tüfekle ateş ettiğini gördü. O.K. isimli kişi gözaltına alındı.

Yer: İstanbul! Havaya atılan nesneleri tüfekle vurmaya çalışan şahıs yakalandı
Yayınlama: 16.11.2023
A+
A-

Sultanbeyli’de Hasanpaşa Mahallesinde 8 Kasım tarihinde saat 17.55 sıralarında, çevreden silah sesi duyulması üzerine harekete geçen Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri, çevrede drone ile araştırma yaptı.

ORMANDA TÜFEK İLE ATIŞ TALİMİ YAPMIŞLAR

Drone ile ormanlık alanı izleyen polis ekipleri, iki şahsın çevreden buldukları kutu, şişe gibi nesneleri havaya fırlattıkları, tüfekli bir şahsın da havaya fırlatılan nesneleri ateş açarak vurmaya çalıştığı görüldü. Bölgeye intikal eden polisler tarafından, havaya ateş açan O.K. isimli şahıs olayda kullandığı yivsiz tüfek ile beraber polis merkezine götürüldü.

O.K. isimli şüpheli şahıs “genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması” suçundan sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakıldı.

Şahsın havaya atılan nesnelere tüfek ile ateş ettiği anlar ve polis ekiplerinin bölgeye intikal ettiği anlar polis dronu tarafından kaydedildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.