Adalar Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Haluk Derman’dan tehdit “Adaya giremezsin”

Adalar Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Haluk Derman’dan tehdit “Adaya giremezsin”
Yayınlama: 23.04.2022
Düzenleme: 13.12.2022 15:13
A+
A-

İYİ Parti’den siyasi fırıldaklık yaparak CHP’ye geçen Adalar Belediyesinin CHP’li Meclis Üyesi Haluk Derman, Burgazadası’nda yaptığı inşaat için savcılığa suç durusunda bulunan duyarlı vatandaşımızı “Adaya giremezsin” diyerek tehdit etti.

Adalar Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Haluk Derman’dan tehdit “Adaya giremezsin!”

Adalar Belediyesinin CHP’li Meclis Üyesi Haluk Derman’ın Burgazadası’nda yaptığı ve Türkiye’nin gündemine oturan kaçak iskele ve inşaatı için yaptığımız haberlerin çıktısını alarak Adalar Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet eden duyarlı vatandaşımızın işyerine giderek şikayetini geri almasını, almadığı takdirde adaya giremeyeceğini belirterek tehdit etti. Derman’ın Adalar Belediyesi’nde gördüğü ve şikayetle bağlantısı olduğunu düşündüğü başka bir vatandaşımıza da parmak salladığı gelen bilgiler arasında…

Duyarlı vatandaşımızın pazartesi günü savcılığa giderek Haluk Derman hakkında şikayette bulunması bekleniyor.

Şükrü ABANOZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. HSD dedi ki:

    Adam her yerde “adada devlet benim ” diye bağırıyor.Kimse duymuyor mu? Devletin ne olduğunu gösterecek bir Allah’ın kulu yok mu?

  2. andrea dorya 2 dedi ki:

    Yanlış kişiye kızıyorsunuz.
    Haluk Derman’ın kim olduğunu, hangi amaçla meclis üyesi olmak istediğini bilmeyen adalı değildir.
    CHP’nin listesine önerildiğinde cehape ilçe başkanının itiraz etmesi gerekirdi. Yok ben nereden bilebilirdim diyorsa o zaman adayı ve adalıları bilen birinin ilçe başkanı olması gerekirdi. Eğer bilerek bu arkadaşı listeye yazdırdıysa yolları bir yerlerde kesişmiş demek ki. İlçe başkanı karga olanın burnu pislikten kurtulmaz.