Adalar’da belediyenin keyfinin gelmesi bekleniyor!

Adalar’da belediyenin keyfinin gelmesi bekleniyor!
Yayınlama: 25.07.2023
A+
A-

Adalar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, Adaların muhtelif sokakları üzerinde gerçekleştirdiği ağaç budama işlemi sonrası kesilen dallar toplanmayı bekliyor.

Yaz aylarının gelmesi ile ilçemizde bulunan cadde ve sokaklarda ki ağaçların budanma işlemleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Adaların muhtelif cadde ve sokakları üzerinde bulunan ağaçlar, Adalar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından budanmıştı. Aradan geçen süre zarfında kesilen dalların birçoğu çevrede ki vatandaşlar tarafından toplansa da ağaç dalları kesildikleri yerde kaldığı ve her geçen gün etrafa dağıldığı gözlerden kaçmıyor. Çevredeki vatandaşlar kesilen ağaç dallarının daha da dağılmadan biran önce toplanmasını istediklerini dile getirdiler.

Geçtiğimiz günlerde Adalar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından kesilen ve hala toplanmayan ağaç dalları hakkında düşüncelerini dile getiren mahalle sakinleri, “ bahar ve yaz aylarının gelmesi ile ilçemizin birçok noktasında ağaçlar budanıyor. Ağaçların daha sağlıklı büyümeleri için evet bu gerekli ama bir işi yapıyorsanız tam yapmanız gerekiyor. Bu ağaçlar budanalı kaç gün oldu hala dallar yerlerde bekliyor. Aslında daha çok kesilmiş dal vardı ama bağ bahçe işiyle uğraşanlar dalların birçoğunu aldı götürdü. Fakat hala ağaçların diplerinde dallar duruyor ve her geçen gün etrafa daha da çok yayılıyor. Bu nedenle biz mahalle sakinleri olarak bu dalların biran önce toplanmasını istiyoruz” dediler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.