Adalar’da “Caz”lı günler başlıyor

Adalar’da “Caz”lı günler başlıyor
Yayınlama: 27.06.2024
A+
A-

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Adalar’da Caz”, 27 Haziran’da başlıyor! Marmara Denizi’nin ortasında, İstanbul’un iki yakasına da uzaktan göz kırpan Prens Adaları’nda düzenlenen “Adalar’da Caz” bu yıl 27-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Tüm İstanbulluların davetli olduğu festival dört gün boyunca Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada’nın yanı sıra Kadıköy, Kabataş ve Bostancı’daki Adalar vapur iskelelerinde birbirinden özel caz müzisyenleri ağırlayacak.

PROGRAM

27 Haziran Perşembe


14.10 Elif Çohaz Duo / Bostancı İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 15.10)
15.30 Gizem Gündoğdu Trio / Kabataş İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.30)
16.00 Bestem Yuvarlak Jazz Quintet / Kadıköy İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.55)
18.30 Sarp Maden 4 / Büyükada Taş Mektep
20.00 İsmail Tunçbilek / Büyükada Atatürk Meydanı
21.00 Elif Çağlar Jazz & Groove / Büyükada Atatürk Meydanı

28 Haziran Cuma
14.10 Gizem Ekiz Duo / Bostancı İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 15.10)
15.30 Kaan Arslan Co. / Kabataş İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.30)
16.00 Ayşenur Çınar Duo / Kadıköy İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.55)
18.00 Yetişkinler İçin Street Jazz Atölyesi / Büyükada Taş Mektep
19.30 Afroloji / Büyükada Atatürk Meydanı
20.30 Arto Tunçboyacıyan 1 To 3 / Büyükada Atatürk Meydanı

29 Haziran Cumartesi
14.10 Nisan Biçer Duo / Bostancı İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 15.10)
15.30 DJ The Diplobrat / Kabataş İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.30)
16.00 Esra Gürçay Duo / Kadıköy İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.55)

14.30 Çocuklar İçin Solo Jazz Atölyesi / Büyükada Taş Mektep
16.00 Mustafa İpekçioğlu Miquartet (Saz-Caz) / Büyükada Taş Mektep
20.30 What Da Funk / Büyükada Atatürk Meydanı
21.30 İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions / Büyükada Atatürk Meydanı

18.30 Barış Doğukan Yazıcı Quartet / Burgazada Eski İskele Meydanı
19.30 Korhan Futacı / Burgazada Eski İskele Meydanı

19.30 Onur Ataman Trio / Heybeliada Pazar Yeri
20.30 Şenova Ülker Quartet / Heybeliada Pazar Yeri

17.30 Çağıl Kaya / Kınalıada İskele Meydanı
18.30 İmer Demirer Quartet / Kınalıada İskele Meydanı

30 Haziran Pazar

14.10 DJ Yakuza / Bostancı İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 15.10)
15.30 Kamucan Yalçın & Friends / Kabataş İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.30)
16.00 Hot Shots Jazz Band / Kadıköy İskelesi (Adalar Vapuru Kalkış Saati: 16.55)

14.30 Söyleşi: “Caz Müziğinin Yön Verdiği Filmler” Yüksel Aksu, Seren Yüce, Cenk Erdoğan / Büyükada Taş Mektep
16.00 Duende – Erdem Sökmen&Nağme Yarkın&Hasan Meten / Büyükada Taş Mektep
20.30 Deli Bakkal / Büyükada Atatürk Meydanı
21.30 Alice Francis / Büyükada Atatürk Meydanı

18.30 CanSu Aslan “Saydam” / Burgazada Eski İskele Meydanı
19.30 Manuş-u Âlâ / Burgazada Eski İskele Meydanı

19.30 Baturay Yarkın Trio feat. Nağme Yarkın / Heybeliada Pazar Yeri

20.30 Ateş Tezer Trio / Heybeliada Pazar Yeri
17.30 Tolga Şanlı Power Trio / Kınalıada İskele Meydanı
18.30 KAPIKO / Kınalıada İskele Meydanı

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.