Heybeliada Zeytinlik mevkiinden gelen resimlerdeki içler acısı görüntüler tepki çekti. Adalar Belediyesi’nin toplamadığı atıkların üst üste yığıldığı görülüyor. İstanbul’un, Marmara’nın incisi dediğimiz Adalar’daki bu görüntüler vatandaşların “burası adamı” diye sorgulanmasına neden oldu. Görüntülerde koltuktan tut sandalye, masa, inşaat atığı, vb. gibi bir çok atık mevcut. Kötü kokuya ve görüntü kirliliğine...
İstanbul,
32°C
açık
Ya bu ada gazatesi kadar boş bir gazete var mı adaları esnafları taniticagina bariyerle uğraşıyor resimde oradaki akuluyu kaldırın teyzem rahat geçer ama karalama devamke beni de yazar yapın şu gazeteye ya
9 yıldır omurilik felciyim. Bu sebeple akülü sandalye kullanıyorum ve hiçbir şekilde ayağı kalkamıyorum. Sandalyem 100 kg bende 80 kg’yim. Sevgili emre sarıgül telefon numarasını aşağı bıraksın. Adaya gittiğim zaman ararım. Gelip beni kaldırarak oradan geçirir. Bu arada sevgili Ada gazetesine duyarlı tavrından ötürü teşekkür ederim.
Çok ama çok önemli bir konu. Boş insanlar medeniyetin ve gelişmişliğin engellinin yaşlının yaşam standartlarını yükseltmek ile alakası olduğunu algılayamaz.Avrupa japonya neden bu seviyede? Sosyal anlayışın ve zekanın küvvetinden dolayı Tabii ki.