Berkay Ateş: “Şehirde oturmak yerine adada yaşamayı tercih ediyorum”

Berkay Ateş: “Şehirde oturmak yerine adada yaşamayı tercih ediyorum”
Yayınlama: 23.06.2017
Düzenleme: 13.12.2022 15:36
A+
A-

‘Anne’ dizisinde canlandırdığı ‘Cengiz’ karakteriyle son dönemde adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Berkay Ateş’ten çarpıcı itiraf…

Berkay Ateş: "Şehirde oturmak yerine adada yaşamayı tercih ediyorum"

Anne dizisinin Cengiz’i: Galatasaray’ı reddettim!

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ‘Anne’ dizisinde canlandırdığı ‘Cengiz’ karakteriyle son dönemde adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Berkay Ateş oldu.

 

“TİYATRO İÇİN MATEMATİK BÖLÜMÜNÜ BIRAKTIM”
Konservatuara gitmek ve tiyatro yapabilmek için üniversitede okuduğu İstatiksel Matematik Bölümünü bıraktığını belirten Berkay Ateş, “Konservatuara gitmek ve tiyatro yapabilmek için İstatiksel Matematik Bölümünü bıraktım. Oyunculuğu sürekli kötü adamı oynamak için değil, her türlü rolü oynamak için yapıyorum” dedi.

 

“BÜYÜKADA’YA TAŞINDIM”
Şehir içindeki karmaşayı sevmediğini ve yıllardır Büyükada’da yaşadığını dile getiren ünlü oyuncu, “Şehirde oturmak yerine adada yaşamayı tercih ediyorum. Burgazada’da oturdum, daha sonra araba olmadığı için Büyükada’ya taşındım. Çocuğumun da adada yaşamasını istiyorum” şeklinde konuştu.

 

“GALATASARAY’I REDDETTİM”
11 yıl futbol oynadığını açıklayan Ateş, “Galatasaray’dan transfer teklifi geldi, ama üniversite okuyacağım diye reddettim” ifadelerini kullandı.

 

“CANNES’A GİTMEK İSTİYORUM”
Gerçekleştirmek istediği hayalleri olduğunu ve sevdikleriyle dünyayı gezmeyi çok istediğini vurgulayan başarılı oyuncu, “Hayallerim var. Sevdiğim insanlarla dünyayı gezmek istiyorum. Daha adil bir ülkede yaşamak ayrıca işimle ilgili Cannes’e gitmek ve yazdığım bir oyunun da dünyada oynanmasını istiyorum” dedi. VATAN

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet