Buğra Kavuncu’ya Adalar’da yoğun ilgi

Buğra Kavuncu’ya Adalar’da yoğun ilgi
Yayınlama: 17.03.2024
A+
A-

İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Buğra Kavuncu, Büyükada ve Heybeliada’da seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla biraraya geldi. Kavuncu’ya gösterilen ilgi dikkat çekti.

Kavuncu’ya ziyaretlerinde İYİ Parti Adalar Belediye başkan adayı Ayşe Gülnur Şakir ve İYİ Parti Adalar İlçe Başkanı Mehmet Gürhan Öztaşkın da eşlik etti.

İlk olarak Büyükada’ya gelen kavuncu, Büyükada’da iskele önündeki partilerin seçim stantlarını dolaştı. Daha sonra 23 Nisan ve Gülistan caddelerindeki esnafı ziyaret eden Kavuncu, yerel seçim çalışmaları hakkında vatandaşı bilgilendirdi.

Kavuncu, Büyükada’dan ardından geçtiği Heybeliada’da İskele meydanında bulunan seçim stantlarını ziyaret ederek, tüm siyasi partilere başarılar diledi. Ayyıldız Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret eden Kavuncu, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi, yerel seçimler için partisine oy istedi.

Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi Buğra Kavuncuya Adalar'da yoğun ilgi

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.