Büyükada Hamidiye Cami önünde bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki

Büyükada Hamidiye Cami önünde bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki
Yayınlama: 09.04.2021
Düzenleme: 13.12.2022 15:18
A+
A-

Milli İrade Platformu ile Eğitime Destek Platformu üyeleri, Büyükada Hamidiye Camii önünde bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki gösterdi.

Ak Parti Adalar İlçe Başkanı Sina Şen ve MHP Adalar İlçe Başkanı Suat Vural’ında katıldığı basın açıklamasını Eğitim Platformu Adalar Temsilcisi Fahrettin Özdemir okudu. Özdemir, aziz milletin, tarihin en organize ve en alçakça kalkışmalarına karşı yekvücut olup ayağa kalktığı söyledi.

Aralarında Ensar Vakfı, ÖNDER, TÜRGEV ile KADEM gibi sivil toplum kuruluşlarının da yer aldığı platform üyeleri, cuma namazının ardından cami önünde toplandı.

Milletin kendisine biçilmek istenen kefeni yırtıp attığını, kendisini tarih sahnesinin dışına atmak isteyen dahili ve harici düşmanlara bir daha asla unutamayacakları hezimetler yaşattığını belirtilen Özdemir, “15 Temmuz’da verilen dersi idrak etmekten uzak olanlar bir gece vakti toplanıp bu milletin iradesine karşı bildiri yayınlama cüretine ve hadsizliğine kalkışmışlar. Millet iradesine karşı hala bu gibi antidemokratik girişimlerden, darbe imalı bildirilerden, milletin kendilerine verdiği rütbeleri millete karşı kullanmaya kalkanlardan, bir sonuç alabileceğini düşünenler varsa, onlara ve tüm uzantılarına karşı buradan ilan ediyoruz. Hodri meydan.” dedi.

Büyükada Hamidiye Camii önünde bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.