Büyükada’da bugün Adalar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Adalar İlçe Emniyeti, Trafik Büro Amirliği ekipleri tarafından Adalar’da akülü araçlara Genel Asayiş Uygulaması yapıldı.
Büyükada!’da bugün Adalar ilçesinde bulunan akülü araçlara yönelik Genel Asayiş Uygulaması yapıldı. Büyükada başlayan uygulama, Heybeliada, Burgazadası ve Kınalıada’da devam edecek. Uygulama kapsamında akülü araçların yasak olan alanlara girilmesine kesin olarak izin verilmiyor. Uygulamada araçların ruhsat ve belgeleri kontrol edilerek ruhsatsız olarak korsan bir şekilde dolaşan akülü araçla el konuluyor.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, bugün bir dizi ziyaret için Büyükada’ya geldi. Özel’i Adalar Belediye Başkanı Ali Ercan Akpolat karşıladı. Özel, Partisinin Adalar İlçe Başkanlığı ile Adalar Belediyesi’ne ziyarette bulunup, Lozan Antlaşması’nın 101. Yılı nedeniyle düzenlenen etkinliğe katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. 5 Adabüs 3 taksi CHP Genel...
Adalar Belediye Başkanı Ali Ercan Akpolat, Kınalıada sahilinde denetimlerde bulundu. Akpolat, sahili işgal eden şezlongçuları ve restoranları denetledi!!! Bir belediye başkanı düşünün, ilçesindeki sahil şeridini işgal eden şezlong ve restoranları denetleyip artık ne dediyse talimatlar veriyor. “Ne demiş olabilir” diye bir soru insanın aklına geliyor; Çocuklar çok fazla işgal etmeyin,...
Heybeliada’da “akülülerimize dokunmayın” buluşması kapsamında İmza kampanyası başladı. UKOME kararı toplanan akülü araçlar için Heybeliadalılar araçlarını geri istiyor. Adalar Belediyesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) yönergesindeki şartları taşımayan akülü araçların toplanmaya başlandığını duyurmuş, Adalar’da UKOME kararına uymayan akülü araçlar toplanmaya başlamıştı. Akülü araçların UKOME kararı gereği toplanmaya başladığı Adalar İlçemizde, bireysel...
Adalar Belediye Başkanının ücretsiz halk plajı adı altında açılan Aya Nikola Plajı, gazetemiz tarafından önceki yıllar bir çok kez haber yapılmış ve buradaki tehlike anlatılmaya çalışılmıştı. Öncelikle açılışı yapılan plajda gerçekleşen düğündeki çiftimizi kutluyor “Allah bir yastıkta kocatsın” diyoruz. Gönderilen videolara baktığımda bu plajın geçmişi gözümün önüne geldi. Burayla ilgili...
Adalar’da korsan kıyı taşımacılığı yapılırken sessizliğini koruyan Adalar Belediye Başkanı Ali Ercan AKPOLAT, diğer yandan UKOME kararı uyarınca şartları taşımayan akülüleri toplamaya devam ediyor. Bu işletmeler, deniz kıyılarını zapt ettiği yetmezmiş gibi iskele şeritlerinide bu şekilde zapt edip vatandaşa seyir imkanı tanımıyor. Aynı İDO İSKELELERİNİN Üsküdar Belediye Başkanı (önceki dönem...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Adalar Belediyesi’nin Adalar ilçemizde sahil kesimlerin, merkezdeki sokak ve caddelerin temizlenip, bu çalışmaların resimlerinin çekilerek ilgili kurumların sosyal medya hesaplarından yayınlanması ancak ilçemizdeki üst taraflarındaki sokakların ihmal edilmesi burada oturan sokak sakinlerinin tepkisini çekiyor. Büyükada Tepeköy’den gazetemize gönderilen fotoğraflarda çöplerin yollara saçıldığı, çöp konteynerinin ağzına...
Zabıta ve emniyet bu güne kadar nerelerdeydi. SAKARYA SOKAK başı, Anadolu klübü üstündeki Aile hekimliğine yakın meydan, Emniyetin hemen üst tarafı, korsan elektrikli taksiler için müşteri alma yerleri. Fayton meydanındaki otobüs durakları kuyruğundan turistleri pazarlıkla ayartıp korsanlara yönlendiren değnekciler de var. Adamız normal olarak yaya yürüyenler için hem çok tehlikeli hem de yaşanmaz hale geldi. SOKAĞA ÇIKMAYA KORKAR OLDUK. Anlı şanĺı ADALAR BELEDİYEMİZ kış uykusunda. 10.000 den fazla elektrikli araç olduğu söyleniyor. Bu gıcır gıcır yep yeni elektrikli araçlar hangi yol ve yöntemle adaya geliyor, buna kim göz yumuyor, kimler avantasına bakıp bu keşmekeşliği görmemezliğe geliyor. BECERİKSİZ BELEDİYECİLER; SEÇİM ZAMANİ GELDİĞİNDE HANGİ YÜZLE GELİP OY İSTEYECEKSİNİZ. Sayın Kaymakamımız bu pespaye durumdan memnun ve mutlu musunuz?????
Matematikte dört işlem vardır. Toplama, çıkarma , bölme, çarpma.
İBB ve Adalar Belediyesi hala toplama işleminde takılı kaldı. Beş yıllık dönemleri bitti hala diğer işlemlere geçemediler. Bu gidişle 2024′ de sınıfta kalacaklar.
Yahu kardeşim istisnasız tüm akülü araçları toplayacaksınız. Ulaşım ve taşıma işleri tamamıyla Belediye kontrolünde ve sorumluluğunda yapılmalı.
Çözemediniz akülü araç, kiralık bisiklet ve çirkin işgaliye problemlerini. Siz mi yöneteceksiniz Türkiye’yi. Hadi canım sen de!
Ahmet TUĞRUL Efendi. İyi akşamlar öncelikle; belediyenin müsamahası olmasa 10.000 e yakın bu kanunsuz elektrikli araçlar, adalara nasıl geldi, nereden indi, kimler bu usulsüzlüğe göz yumdular, dersiniz?????
Zabıta ve emniyet bu güne kadar nerelerdeydi. SAKARYA SOKAK başı, Anadolu klübü üstündeki Aile hekimliğine yakın meydan, Emniyetin hemen üst tarafı, korsan elektrikli taksiler için müşteri alma yerleri. Fayton meydanındaki otobüs durakları kuyruğundan turistleri pazarlıkla ayartıp korsanlara yönlendiren değnekciler de var. Adamız normal olarak yaya yürüyenler için hem çok tehlikeli hem de yaşanmaz hale geldi. SOKAĞA ÇIKMAYA KORKAR OLDUK. Anlı şanĺı ADALAR BELEDİYEMİZ kış uykusunda. 10.000 den fazla elektrikli araç olduğu söyleniyor. Bu gıcır gıcır yep yeni elektrikli araçlar hangi yol ve yöntemle adaya geliyor, buna kim göz yumuyor, kimler avantasına bakıp bu keşmekeşliği görmemezliğe geliyor. BECERİKSİZ BELEDİYECİLER; SEÇİM ZAMANİ GELDİĞİNDE HANGİ YÜZLE GELİP OY İSTEYECEKSİNİZ. Sayın Kaymakamımız bu pespaye durumdan memnun ve mutlu musunuz?????
Matematikte dört işlem vardır. Toplama, çıkarma , bölme, çarpma.
İBB ve Adalar Belediyesi hala toplama işleminde takılı kaldı. Beş yıllık dönemleri bitti hala diğer işlemlere geçemediler. Bu gidişle 2024′ de sınıfta kalacaklar.
Yahu kardeşim istisnasız tüm akülü araçları toplayacaksınız. Ulaşım ve taşıma işleri tamamıyla Belediye kontrolünde ve sorumluluğunda yapılmalı.
Çözemediniz akülü araç, kiralık bisiklet ve çirkin işgaliye problemlerini. Siz mi yöneteceksiniz Türkiye’yi. Hadi canım sen de!
ne güzel toplamaya başlamışlar, neyi beğenmiyosunuz , polis destek vermediği için bu zamana işlem yapılamadı zaten.
küçücük beyninizle siyaset çabası komik 🙂
Ahmet TUĞRUL Efendi. İyi akşamlar öncelikle; belediyenin müsamahası olmasa 10.000 e yakın bu kanunsuz elektrikli araçlar, adalara nasıl geldi, nereden indi, kimler bu usulsüzlüğe göz yumdular, dersiniz?????