Heybeliada Zeytinlik mevkiinden gelen resimlerdeki içler acısı görüntüler tepki çekti. Adalar Belediyesi’nin toplamadığı atıkların üst üste yığıldığı görülüyor. İstanbul’un, Marmara’nın incisi dediğimiz Adalar’daki bu görüntüler vatandaşların “burası adamı” diye sorgulanmasına neden oldu. Görüntülerde koltuktan tut sandalye, masa, inşaat atığı, vb. gibi bir çok atık mevcut. Kötü kokuya ve görüntü kirliliğine...
İstanbul,
32°C
açık
Kuralsızlık diz boyu. Normal sokaklarda bile yaya yüruyemez olduk. Ne bakan eden var, ne de ilgilenen. Korsan taksiler artık meşru oldu. Basta kaymakamlık, arkadan Emniyet, ve Bedediye kış uykusunda. İnsanlar kendi aralarında “sorumlu görevliler ortadaki rant ve avantadan yemlenmeseler; BU KADAR DUYARSIZ OLMAZLAR”, şeklinde konuşuyor.