Heybeliada Zeytinlik mevkiinden gelen resimlerdeki içler acısı görüntüler tepki çekti. Adalar Belediyesi’nin toplamadığı atıkların üst üste yığıldığı görülüyor. İstanbul’un, Marmara’nın incisi dediğimiz Adalar’daki bu görüntüler vatandaşların “burası adamı” diye sorgulanmasına neden oldu. Görüntülerde koltuktan tut sandalye, masa, inşaat atığı, vb. gibi bir çok atık mevcut. Kötü kokuya ve görüntü kirliliğine...
İstanbul,
32°C
açık
Arkadaş benim evin 20 metre ötesi,benim daha önce niye aklıma gelmedi? Ayrıca her horoz kendi çöplüğünde öter buranın benim gibi bir devleri var bu çadırı kuranlar kim? Zaten seçime de az kaldı millet engine çadırı kurmuş hazır bekliyor.