DENİZBANK’TAN ŞİKÂYETÇİYİZ

DENİZBANK’TAN ŞİKÂYETÇİYİZ
Yayınlama: 17.08.2022
Düzenleme: 13.12.2022 15:11
A+
A-

ADALAR İLÇESİ KINALIADA’DA TEK ATM OLAN DENİZBANK ATM’Sİ SÜREKLİ OLARAK ARIZA YAPIYOR YA DA PARA BULUNMUYOR. PARA ÇEKMEK İSTEYEN ADA HALKININ KARŞISINA “ŞU AN İŞLEM YAPAMIYORUZ” İBARESİ ÇIKIYOR. 2022 YAZ AYINDA SÜREKLİ ARIZA YAPAN VEYA PARA BULUNMAYAN DENİZBANK ATM’SİNİN İVEDİLİKLE ADAMIZI TERK ETMESİNİ VE YERİNİ SORUMLULUK SAHİBİ, CİDDİYETLE İŞİNİ TAKİP EDEN, HALKI MAĞDUR ETMEYECEK OLAN KÖKLÜ BANKALARDAN İŞ BANKASI VE GARANTİ BANKASI ATM’LERİNE BIRAKMASINI BEKLİYORUZ.

ADA HALKI OLARAK SÜREKLİ ADA ESNAFINDAN BORÇ PARA İSTEMEK DURUMUNDA KALIYOR VEYA VAPURA BİNEREK YA BÜYÜKADA’YA YA DA ANA KARAYA BOSTANCI’YA GİDEREK PARA ÇEKMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ADA HALKINI MAĞDUR ETMEK, HİZMET VERMEMEK ÜZERE KURULU OLAN BU DÜZENİN BİR AN ÖNCE DEĞİŞMESİNİ TALEP EDİYORUZ. GÖREV BİLİNCİNE SAHİP OLMAYAN DENİZBANK’IN TEK ATM’Sİ ZATEN YETERLİ OLMUYOR. ÖZELLİKLE HAFTA SONLARI BİNLERCE KİŞİYE EV SAHİPLİĞİ YAPAN ADAMIZDA HEM ZİYARETÇİLER HEM DE ADA HALKI PARASIZ KALIYOR.

BU CİDDİYETSİZLİĞİN VE LAKAYITLIĞIN BİR AN ÖNCE ÇÖZÜME KAVUŞMASI İÇİN BU ŞİKÂYETİMİZİ ADALAR BELEDİYESİ ERDEM GÜL, İBB-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKREM İMAMOĞLU, DENİZBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İŞ BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, GARANTİ BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN DİKKATİNE SUNUYORUZ!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.