Ekipler Korhan Berzeg’e ait kanıtların peşinde: ‘Pantolonu parçalanmıştı, kafatası yoktu&..

Ekipler Korhan Berzeg’e ait kanıtların peşinde: ‘Pantolonu parçalanmıştı, kafatası yoktu&..
Yayınlama: 24.04.2024
A+
A-

Ekipler Korhan Berzeg’e ait kanıtların peşin… Balıkesir’de yaklaşık bir yıl önce kaybolan Korhan Berzeg’in evine yakın bir mesafede insan kemik parçaları bulundu. Berzeg’in kıyafetleri, kimlik ve kredi kartlarıyla birlikte bulunan kemik parçaları, mahalle muhtarı tarafından keşfedildi.

Muhtar, kıyafetlerin yakınında kemik parçalarını gördüklerini ancak kafatasının olmadığını belirtti. Kemik parçaları Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, bölgede arama çalışmaları devam ediyor.

KÖPEK GERİ DÖNDÜ AMA KENDİSİ KAYIP 

Korhan Berzeg, emekli olduktan sonra İstanbul Büyükada’da yaşamaya başladı. Ancak 2023 Mayıs’ında Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Armutlu Mahallesi’nde kayboldu. Berzeg’in köpeği Tina, kayboluşundan 74 gün sonra evine geri döndü, ancak Berzeg hala bulunamadı.

Berzeg’in kimlik ve kredi kartı ile kıyafet parçaları, evinden 4 kilometre uzakta bir ormanlık alanda bulundu. Yetkililer, kemik parçalarının Berzeg’e ait olup olmadığını belirlemek için DNA testi yapılacağını ve arama çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Köpeği Tina’nın eve geri dönüşü, farklı senaryoları gündeme getirdi. Berzeg’in kızı DNA örneği vermek için Türkiye’ye gelecek ve kemik parçaları incelenecek. Berzeg’in kaybolmasının ardından yapılan arama çalışmaları devam ediyor.

“Ekipler Korhan Berzeg’e ait kanıtların peşinde: ‘Pantolonu parçalanmıştı, kafatası yoktu'” haberi, 24 Nisan 2024 tarihinde yazılmıştır. 24 Nisan 2024 tarihinde de güncellenmiştir. Gündem kategorisi altında bulunan Ekipler Korhan Berzeg’e ait kanıtların peşinde: ‘Pantolonu parçalanmıştı, kafatası yoktu’ haberi 2024 yılına aittir. Bu haberin yanı sıra sayfamızda birçok güncel bilgi ve son dakika haberler yer almaktadır. Ekipler Korhan Berzeg’e ait kanıtların peşinde: ‘Pantolonu parçalanmıştı, kafatası yoktu’ 2024 konusundaki bu haber içeriği objektif bakış açısının yansımasıdır. Gündem konusunda 24 Nisan 2024 tarihlidir, bugüne ait güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook sayfalarımızdan takip edin.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.