Heybeliada Zeytinlik mevkiinden gelen resimlerdeki içler acısı görüntüler tepki çekti. Adalar Belediyesi’nin toplamadığı atıkların üst üste yığıldığı görülüyor. İstanbul’un, Marmara’nın incisi dediğimiz Adalar’daki bu görüntüler vatandaşların “burası adamı” diye sorgulanmasına neden oldu. Görüntülerde koltuktan tut sandalye, masa, inşaat atığı, vb. gibi bir çok atık mevcut. Kötü kokuya ve görüntü kirliliğine...
İstanbul,
32°C
açık
GEÇMİŞ-DE TEDBİRLE GEZEN DEVLET ADAMLARI ÇOK OLDU VALİLER OLDU KAYMAKAMLAR DA OLDU TAYİN OLDUĞU İLE VE İLÇEYE GİDENLER ORAYA VARINCA GÖREVE BAŞLAMADAN ÖNCE O YERİ GEZİP SORUNLARI GÖREN YÖNETİCİLER ÇOK BAŞARILI OLDU İBB BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU DA TEDBİRLİ KIYAFETLE GEZSEYDİ YASAL İŞİNİ YAPMAYAN ZABITALARI GÖRECEK Dİ TAKILMAYAN ETİKETLERİ ÇÖP SORUNU GÖRECEKDİ BEYAZ MASA MI ÇÖP VE ETİKET SORUNU HAKKINDA HİÇ KAYIT ALMAZ İŞLEM DAHİ YAPMAZ ÇOK ERKEN YAŞLILIK VAR İMLA HATALARINI HİÇ GÖRME
Çökertme dans ekibinin başrol oyuncusu sayın ilçe başkanı ercan beyden bahsetmemeniz büyük talihsizlik olmuş.Adam ne de olsa her yerde her oyunda var.