İDO sefer sayılarını artırarak yaz sezonunu açtı

İDO’dan yapılan açıklamaya göre şirket, İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge doğrultusunda 1 Haziran itibarıyla başlayan kademeli …

İDO sefer sayılarını artırarak yaz sezonunu açtı
Yayınlama: 03.06.2021
Düzenleme: 13.12.2022 15:17
A+
A-

İDO’dan yapılan açıklamaya göre şirket, İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge doğrultusunda 1 Haziran itibarıyla başlayan kademeli normalleşme süreciyle birlikte yaz sezonunu açtı.

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir ara verilen Bandırma-Yenikapı Arabalı Hızlı Feribot seferlerini 1 Haziran’da başlatan şirket, Büyükçekmece-Bursa deniz otobüsü seferlerine de yarından itibaren başlayacak.

Şirket, misafirlerine, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı aldığı üst düzey tedbir ve önlemler eşliğinde deniz yolculuğunu güvenli şekilde sunmayı sürdürüyor.

Hafta sonu sefer sayısını da artıran İDO, hafta içi seferlerini sabah 05.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında gerçekleştirmeye devam edecek.

Seferler hakkında

Büyükçekmece-Bursa deniz otobüsü seferleri, her cuma ve cumartesi 2 gidiş, 2 dönüş olmak üzere, günde 4 sefer olarak gerçekleşecek. Ayrıca, hafta içi her gün Avşa ve Marmara adasına sefer gerçekleştiren İDO, cuma-cumartesi günleri gidiş, pazar günü dönüş olmak üzere sefer sayılarını da artırdı.

İDO, Tekirdağ-Avşa seferleri ile birlikte yakında Kınalıada, Heybeliada, Burgazada ve Büyükada olmak üzere Adalar seferlerine de başlayacak. 

Öte yandan, yaz sezonu boyunca İDO’ya üye olan herkes, özel indirimlerden faydalanabilecek.

Yolcular, sefer saatleriyle ilgili “www.ido.com.tr”, İDO Mobil Uygulama ve terminallerde yer alan satış noktalarından detaylı bilgi alabiliyor. 

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.