İmamoğlu için şok iddia! Adaya inemedi

İmamoğlu için şok iddia! Adaya inemedi
Yayınlama: 30.06.2024
A+
A-

Bir dizi ziyaret için dün 17.30 sularında Büyükada’ya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükada’da kendisini bekleyen aktivistlerin tepkisinden çekindiği için adaya inemediği, tekneyi başka bir alana yönlendirildiği iddia edildi.


İmamoğlu’nun sır gibi saklanan programında , ilk olarak Büyükada merkeze gelmesi buradan devasa otobüsle Anadolu Kulübüne geçmesi ve oradan da BELTUR tesislerine gitmesi görünüyordu.
Adalar’da tolu taşımada kullanılacak olan devasa minibüslerin eleştrildiği bir ortamda Büyükada’ya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendisini eleştirmek için bekleyen aktivistlerin tepkisinden çekindiği için programında Anadolu Kulübü ziyareti olduğu halde programını iptal ettiği ve başka ziyaretleri gerçekleştirdiği belirtiliyor.


İmamoğlu’nun Büyükada’da bir kaç ziyaretten sonra BELTUR tesislerinde danışmanlarından birinin yeğeninin nikahını kıydıktan sonra Büyükada’dan ayrıldığı belirtiliyor. Adalar Belediyesi’nin Büyükada’ya gelen İBB Başkanı İmamoğlu ile ilgili resmi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından hiçbir paylaşım yapmaması ise dikkat çekiyor.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.