İYİ Parti Adalar Teşkilat Başkanı Narman:”Prens Adalarından Soros Adalarına”

İYİ Parti Adalar Teşkilat Başkanı Narman:”Prens Adalarından Soros Adalarına”
Yayınlama: 02.12.2021
Düzenleme: 13.12.2022 15:14
A+
A-

İYİ Parti Adalar Teşkilat Başkanı Ozan Narman bugün yayınladığı bir basın bildirisiyle Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ü yerden yere vurdu

İYİ Parti Adalar Teşkilat Başkanı NarmanPrens Adalarından Soros Adalarına

Narman: “Bugün, Adalar Belediye Başkanı çevresine bir göz atalım dedim. Dikkatimi çeken mesele, Adalar Belediye Başkanının çevresindeki insanların ortak bir noktada birleşmesi.

Birleştikleri nokta Soros!!!

Erdem Gül’ün yakın arkadaşları Can Dündar ve Enes Berberoğlu’nu bilmeyen, duymayan yoktur. Biri yurt dışına kaçtı, diğerinin milletvekilliği düştü. Dündar’ın ve Berberoğlu’nun Soros vakıflarından beslendiği basının çeşitli mecralarında ayyuka çıkmıştı. Buraya kadar olayları herkes duymuştur, okumuştur. Şimdi gelelim bilmediklerinize. Büyükada’da açık hava sineması açıldı, açılışa gelenler arasında Nadire Mater vardı. Başkanın özel davetlisi olarak Büyükada’ya sinema açılışına geldi.

Peki kimdir bu Nadire Mater?

Nadire Mater, Türk askerine ağır hakaretler yağdıran ve ‘rezil yaratıklar’ dediği kitabını yazmak için Human Rights Watch adında bir Amerikan Vakfı’ndan 60 bin dolar para alan kişidir.

Para için Türk askerine kitabında hakaretler eden, PKK’yı öven kişiyi sen getir, Büyükada’daki sinema açılışına; ada halkına, büyük yazar dostum diye selamlat, halk ne bilsin, sana güvendi, kadını selamladı, kucakladı. Ada halkı misafirperverdir ama kadının Sorosçu, PKK sevici, Mehmetçiğe hakaret etmek için para alan ucuz bir kalem olduğunu nereden bilsin.

Nasıl kandırdın ada halkını?

Cumhuriyetçi yapısı baskın olan Adalar halkı o kadının özelliklerini bilseydi sana sırtını dönerdi.

Gelelim geceleri gizli gizli belediyenin deniz aracıyla geldiğin Kınalıada’da toplantılar yaptığın solcu ağabeyine; Ne hikmetse, sen ne zaman Kınalıda’ya gelip solcu ağabeyinle gizli gizli toplantılar yapsan, ülkede bir hafta içinde Kaos ortamları çıkıyor. Tesadüf mü? ( Eylem gibi)

Bu solcu ağabeyin yine Soros destekli Amerikan Vakfı olan Human Rights Watch Vakfı’ndan Onur Ödülü alan Eşber Yağmurdereli’dir. Nasıl iştir anlamadım, süper solcular Amerikan destekli!!!

Bir solcu nasıl ABD ile işbirliği yapar? Yani aslında Eşber Yağmurdereli solcu değil, ABD’nin sol aktörü, fikirleriyle gençleri zehirledi, açlık grevleri düzenlediği gençler öldü, kendisi şişmanladı.

Erdem gül bataklıkta!!!

Gelelim asıl konuya,

Hürriyet, Yeni Şafak, Sabah, Cumhuriyet ve son olarak Erdem Gül’ün Gazetesi Anka’da çalışan, kalıptan kalıba giren Duygu Güvenç isimli şahsa. Duygu Güvenç’in Sorosla bağı vardır. 2001 yılında Erivan’da 3 günlük Soros Vakfı kampına katılmış, Rahip Brunson davasında yargılanmış. Duygu Güvenç’in Erdem gül ile bağı tamamen duygusaldır.

Bildiğiniz üzere Erdem Gül’ün hanımı, Erdem Gül’ün kendisini aldattığını, bu kişinin de Duygu Güvenç olduğunu işaret ettiğini biliyoruz

Olay yeniden patlak verdi!!!

Büyükada TÜGVA olaylarında 5 Ekim gecesi 38 İlçenin CHP Gençlik Kolları, belediye çalışanları, adalı olup belediyenin çeşitli kurumlarına işe sokulmuş (İETT, İSPARK, denizcilik işletmesi v.s) Gençleri Türk Polisine karşı direndirip sabaha kadar nöbet tutturan, belediye imkanlarını Türk polisine karşı kullanan Erdem Gül, meğerse 5 Ekim gecesi Duygu Güveçle Abant’ta beraberlermiş!

Nereden biliyorsun diyorsanız?

5 Ekim de Adalar Belediye Başkanı Duygu Güvenç ile Abant’ta olduğuna dair görüntüler Adalara yayıldı, elden ele geziyor. Resimler basında çıkmadı çünkü kendisi ve Duygu Güvenç Sorosçu, çevreleri ağır defans yapıyor ve görüntüler yayınlanmıyor.

Yayınlandığı gün Erdem Gülü koruyacak hiçbir şeyleri kalmayacak ve Erdem Gül devri bitecek.

Elbet o baraj delinecek, o gol atılacak.

Bütün Türkiye provokatif ajan tayfası olduğunuzu, menfaat uğruna gençleri heba edebilecek kişiliklere sahip olduğunuzu anlayacak.

Şimdi Adalar Belediye Başkanına soralım, 5 Ekim gecesi Abant’ta Duygu Güvenç ile beraber miydiniz?

Abant’taki otelin oda fiyatı 2750 tl mi?

Orman manzaralı jakuziye girdiniz mi?

2750 tl’lik oda balayı suiti miydi?

Balayına gittiysen

Eski eşinle hala evli misin?

Biz gerçekleri konuşarak Adaların yapısını değiştirmenize izin vermeyeceğiz.

İşe girmeleri için dua eden anaların çocuklarını terör eylemlerinde kullanmanıza izin vermeyeceğiz.

Türk gençlerini sizlere yedirtmeyeceğiz.

Gelecek Türk gençliğinin ellerinde…

Canan Kaftancıoğlu Adalar Kaymakamı tatilde diye yaygara koparıyordu.

Ama Erdem Gül balayı suitinden çıktı!” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.