Kemal Sunal’ın kızı oyuncu Ezo Sunal Büyükada dönüşü kaza geçirdi!

Kemal Sunal’ın kızı oyuncu Ezo Sunal Büyükada dönüşü kaza geçirdi!
Yayınlama: 05.08.2019
Düzenleme: 13.12.2022 15:27
A+
A-

Kemal Sunal’ın kızı oyuncu Ezo Sunal, Büyükada dönüşü bindiği deniz taksiye başka bir teknenin çarpması sonucu kaza geçirdi.

Sunal, korku dolu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
Ezo Sunal, Büyükada’daki bir aile dostlarının oğlunun düzenlediği bir törenine katıldıktan sonra eve dönüşü esnasında kaza geçirdi.

Sunal sosyal medya hesabından paylaşımında, Çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi’nin bar mitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gittik. Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik. Gecenin güzelliğinden bahsediyorduk. Keyfimiz yerindeydi.

Dragos iskelesine doğru giderken tam yolun yarısında benim oturduğum taraftan bizimkinden daha büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu. Yüzümüze, gözümüze, saçımıza, her yerimize camlar sıçradı. Teknenin devrilmemesi, yangın çıkmaması, kazayı sağlam, yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi.

Hayatımda ilk defa bu kadar korktum. Hani hep deriz ya; ‘Bir anda her şey değişebilir’, ‘Yarın ölecekmiş gibi yaşa…’ İşte ‘o an’ her an olabilir, onu çok net deneyimledim. Çok şükür iyiyiz. Ancak sonradan öğrendim ki bize çarpan teknenin ışıkları yanık değilmiş ve kaptan alkollüymüş…

Sorumluluk sahibi olalım, can güvenliği bu. Geri dönüşü, özrü yok. Fotoğraflara bakabilirsiniz. Güvende olun, sağlıkla kalın, her anın değerini bilin, güzel yaşayın bugünlük temennim bu. Sevgiyle…

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Ada Gazetesi Adalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz? Hayır Evet