Mobil jeton uygulaması Mavimarmara gemilerinde

Mobil jeton uygulaması Mavimarmara gemilerinde
Yayınlama: 29.11.2013
A+
A-

Mobil jeton uygulaması Mavimarmara gemilerinde

Turkcell’liler, Bostancı ile Adalar arasında sefer yapan Mavimarmara gemileri için jetonlarını Turkcell Mobil Ödeme kullanarak satın alabilecek.

İSTANBUL (AA) – Turkcell’liler, Bostancı ile Adalar arasında sefer yapan Mavimarmara gemileri için jetonlarını Turkcell Mobil Ödeme kullanarak satın alabilecek.

Turkcell açıklamasına göre, Jeton kuyruğunu ve bozuk para derdini ortadan kaldıran Turkcell Mobil Ödeme ile kolay, hızlı ve güvenilir şekilde eski ve yeni tüm model cep telefonuyla jeton satın almak mümkün. “MARMARA” yazarak cep telefonundan 3544’e kısa mesaj gönderen Turkcell’liler, mobil jetonları ile Mavimarmara iskelelerinde geçiş üstünlüğü elde ediyor. SMS gönderiminin ardından cep telefonuna gelen kodu turnikelerdeki cihaza okutmak yeterli. Sistem tüm cep telefonları modelleriyle uyumlu.

Mobil jetonun fiyatı, 5TL olan Mavimarmara jeton ücreti ile aynı. Jeton bedeli, faturalı hatlarda Turkcell faturasına yansıtılıyor, ön ödemeli hatlarda ise TL bakiyesinden düşülerek tahsil ediliyor. Turkcell Mobil Ödeme için gönderilen kısa mesaj ücreti ise yalnızca 50 kuruş.

Turkcell Mobil Ödeme nedir?

Turkcell Mobil Ödeme; 800’ü aşkın anlaşmalı işyerinde tek bir SMS ile alışveriş ve ödemeleri cep telefonundan yapılmasını sağlıyor. Banka müşterisi olmayan ya da kredi kartı sahibi olamayan nüfus için çok kullanışlı bir online ödeme aracı olan Turkcell Mobil Ödeme, ayrıca internet ortamında kredi kartı bilgilerini güvenlik sebebi ile paylaşmak istemeyen kitle için de güvenli ve alternatif bir ödeme seçeneği sunuyor.

Eğer hat Turkcell Mobil Ödeme’ye kapalı ise açmak için mobil ödeme işlemi esnasında gönderilen SMS’in onaylanması ya da 7777’ye “MOBILODEME AC” yazarak SMS atılması yeterli.AA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.