Heybeliada Zeytinlik mevkiinden gelen resimlerdeki içler acısı görüntüler tepki çekti. Adalar Belediyesi’nin toplamadığı atıkların üst üste yığıldığı görülüyor. İstanbul’un, Marmara’nın incisi dediğimiz Adalar’daki bu görüntüler vatandaşların “burası adamı” diye sorgulanmasına neden oldu. Görüntülerde koltuktan tut sandalye, masa, inşaat atığı, vb. gibi bir çok atık mevcut. Kötü kokuya ve görüntü kirliliğine...
İstanbul,
32°C
açık
Arkadaş ne yapsak yaranamıyoruz,zaten ölen ölmüş çiçeğin ayağı olsa ne olmasa ne.Merak edenler için söyleyeyim çiçeğin demir ayakları bana ve şebnem’e lazım idi,ne için lazım olduğundan kime ne.
Çelengin ayakları kırılmış çok mu? ”Bizim ellerimiz kırılsaydı da bunlara oy vermeseydik” feryatları yükseliyor ada semalarında.