Burası Büyükada Yılmaztürk Caddesi!

Burası Büyükada Yılmaztürk Caddesi!
Yayınlama: 14.06.2024
A+
A-

Büyükada’da Yılmaztürk Caddesi’nden gazetemize gönderilen resimlerdeki toplanmayan çöpler tepki çekti. Daha sezon tam başlamadan hafta sonu olmamasına rağmen çöplerin toplanmaması ileriki günler için Adalıları endişelendiriyor.

Çöp konteynerlerinde kaldırılmayı bekleyen çöpler, sıcaklıkların artmasıyla etrafa kötü koku yayılmasına ve haşerelerin üremesine neden oluyor.

Kınalıada Taşocaklarının çöp döküm merkezi olması için imza atan Adalar Belediye Başkanı Ali Ercan Akpolat başta olmak üzere bu teklifi hazırlayan Adalar Belediyesi Başkan Yardımcısı Sevgi Ünsal ve bu müdüre bağlı olan Fen İşleri Müdürlüğü’nün çöpleri seyretmesi ise Adalıların tepkisine neden oluyor.

Önceki seneler Fen İşleri Müdürlüğü’de yapan Ünsal’ın bu başarısızlıklara rağmen halen nasıl görevde kaldığı merak konusu. Senelerdir temizlik işlerinde başarısız olan, yerel-ulusal medyada gündemden düşmeyen ve temizlik konusunda sorumlu olan başkan yardımcısı Sevgi Ünsal’ın hangi başarısından ötürü görevde kaldığı ise merak konusu!

Burası Büyükada Yılmaztürk Caddesi!
Burası Büyükada Yılmaztürk Caddesi!

Bir Yorum Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.